Samotna matka – gdzie powinna zamieszkać?

Czasy nas nie rozpieszczają, coraz częściej zdarza się, że to same, samotne matki wychowują swoje dzieci, ponieważ z jakiś względów pozostały bez drugiego partnera – i również muszą sobie radzić. W pierwszej kolejności konieczne jest znalezienie odpowiedniego lokalu mieszkalnego, który byłby w sam raz zarówno dla matki, jak i dla jej pociech. W takich wypadkach w pierwszej kolejności odpadają wszystkie mieszkania oraz domy z rynku wtórnego, ponieważ mogą przysporzyć więcej kłopotu, niż pożytku, a same wymagają często ogromnych nakładów pracy oraz pieniędzy.

Mieszkania od dewelopera – nie za drogie?

Wiadomo, że wychowanie dzieci w pojedynkę pod względem finansowym nie należy do łatwych zadań, jednak nie jest to niemożliwe, podobnie jak zakupienie mieszkania od dewelopera. Nie potrzeba wiele – dwupokojowe mieszkanie, takie jak to z inwestycji przy Czyżewskiego 1 z całą pewnością wystarczy, a jego dogodna lokalizacja i bliskość najważniejszych obiektów, takich jak szkoły czy przedszkola oraz sklepy sprawi, że można będzie dodatkowo zaoszczędzić na dojazdach.

Dlaczego mieszkanie od dewelopera?

Mieszkania tego typu są z pewnością bezpiecznie, ponieważ nie ciążą na nich żadne zobowiązania finansowe, są nowoczesne, przestronne, ustawne oraz słoneczne, a także we wszystkich wypadkach posiadają odpowiednie udogodnienia, dzięki którym nie trzeba się męczyć choćby z wprowadzaniem wózka na wyższe piętro. Nie ma także obaw, że za chwilę coś się zepsuje, a samo urządzanie go jest czystą przyjemnością.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*